SİZİ ARAYALIM
Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Sizi Hangi Konuda Arayalım :

Atık Su Arıtma Sistemleri

Dünyamızın üstünde bulunan doğal olmayan kirliğin %95’inin son yüzyılda gerçekleşmesi imalat vb. uygulamalar sonrası ortaya çıkan atıkların bertarafını zorunlu hale getirmiştir. Aksi takdirde yakın gelecekte çok daha ağır koşullarda yaşamak zorunda kalacağımız gerçektir.

Doğaya veya kanalizasyona deşarj edilecek  olan atık sular belirli seviyelerde arıtılmalıdır.  Bu arıtma seviyesi hem doğayı yaşanabilir tutmalı hem de arıtma sistemi kuracak firmaların imalat yapısına uygun olmalıdır. Cobol Mühendislik tam da bu yapıda tesisler tasarlar.

Atık su arıtma ihtiyacı duyan firmalar genelde 3 nedenden ötürü talepte bulunur.

  1. Yasal Zorunluluklar,
  2. Çevre Şartları,
  3. Suyu Geri Kazanarak Tasarruf Etmek

Talebin nedeni ne olursa olsun firmaların beklentileri aynıdır.

  1. Ekonomik Çözüm,
  2. Sorunsuz Ruhsatlandırma,
  3. Hızlı Çözüm, Cevap,
  4. Etkili Servis ve Danışmanlık Hizmet

Atık su arıtma sektörünün en tercih edilen firmalarından Cobol Mühendislik Su Arıtma, müşterilerinin taleplerini en hızlı şekilde değerlendirir ve kesin sonucu verecek olan çözümü uygular. Çözümün kalıcılığı için ilkemiz olan fiyat ve kalite rekabetidir. Bunun için özellikle dalgıç pompa, elektronik pano gibi kritik noktalarda sadece en üst kalitedeki markaları tercih etmekteyiz. Bu tercih bize ve müşterimize uzun süreli ve sorunsuz çalışan tesisler kazandırmaktadır.