SİZİ ARAYALIM
Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Sizi Hangi Konuda Arayalım :

Günümüzde maalesef sağlık nedeniyle çeşmelerimizden akan sular aşırı klor ya da diğer faktörler nedeni ile içilemiyor. Eskiden susadığımız zaman bahçedeki musluğa ağzımızı dayar kana kana su içerdik. Şimdilerde damacana ile aldığımız kaynak sularını bile incelemek zorunda kalıyoruz. Yıllar önce sulara karışan koli basili yüzünden hastanelere koşulduğu, sokağın ortasından geçen nehrin suyunda yüzdüğü için hastalanan çocuklar olmuştu. Bu yüzden bilim adamlarının çalışmaları sonuç verdi ve artık içtiğimiz sulardan, mahallemizin nehrine kadar çeşitli ölçeklerde su arıtma sistemleri gündeme geldi. Sağlıklı kalabilmek için çevremizin ve evimizin sularını temiz tutma dönemi şimdi. Devamı »

Dünyamızın her tarafı su ile kaplı olsa da içilebilir su oranı her geçen gün azalmaktadır. İleride Su üzerine çok büyük savaşlar bile ihtimaller çerçevesinde gözüküyor. Evimizde veya İş yerimizde yani hayatımızın her evresinde dikkatli olmamız gereken başlıca konulardan birisi su arıtma sistemleri. Bu sistemleri evinizde iş yerinizde kurdurup atık sularınızın geri dönüşümünü sağlayabilir. Musluk suyunu arıtıp güzel bir içme suyuna dönüştürebilir ve böylece hem gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakabilir hemde bugüne yatırım yapıp cebinize katkıda bulunabilirsiniz. Devamı »

Günümüzde, sanayi işletmelerinin artışı, kirlenen çevre ve su kaynakları nedeniyle, sağlıklı ve güvenilir içme suyu elde etmek büyük önem taşımaktadır. Sağlıklı su için birçok çözüm geliştirilmiş ve uygulanmaktadır. Hatta evimizde bile kendi arıttığımız suyu kullanmak mümkündür. Su arıtma sistem ve cihazları, hem ekonomik, hem de sağlık açılardan bugün tercih edilen ve yaygınlaşan bir çözümdür. Şebeke suyumuzdan, su arıtma nasıl yapılabilir sorusuna bugüne değin pek çok üretici tasarladığı cihazlar ile yanıt vermiştir. Devamı »